Çocuklar için 384 Yapboz

Çocuk Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 132 MB
  • Version 1.4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Abuzz D.O.O.
Çocuklar için 384 Yapboz oyunu ile çocuklarınız eğleniyor.

Abuzz stüdyosunun geliştirmiş olduğu yapboz oyunları anneler babalar ve çocukları tarafından oldukça sevilince, stüdyomuz Çocuklar için 384 Yapboz oyunu ile diğer yapboz oyunlarının bir tık daha üstüne çıkmıştır. Daha fazla bulmaca daha fazla heyecan ile ebeveynler çocukları ile keyifli vakitler geçirebilecekler. 

Çocukların günümüzde mobil cihazlara pek meraklı olduğu görülmeyecek bir durum değildir. Bu durumda onları mobil cihazlardan uzaklaştırmak yerine mobil cihazlar ile gelişimlerine katkı sağlamayı deneyebilirsiniz. Çocuklar için 384 Yapboz oyunu da çocuklarınızın zeka gelişimlerine, dikkat seviyelerine katkı sağlayabilecek faydalı bir mobil uygulamadır. En popüler yapboz oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan bu muhteşem oyunda, oynayabileceğiniz 50 eğlenceli hayvan, balık ve böcek ve dahası bulunuyor. 

180+204 basit objenin adını, telaffuzunu ve seslerini içeren yapbozlar ile çocuklarınız konuşmalarını daha geliştirebilir ve bunu sıkılmadan eğlenerek yaparlar. Çocuklarınızın zarar görmemesi ve dikkatlerinin dağılmaması için oyunlar reklam içermiyor ya da zararlı yazılımlara yer vermiyor. Böylelikle çocuklarınız daha sağlıklı bir şekilde ilerleme kat edebiliyorlar. Sizde Çocuklar için 384 Yapboz oyununu mobil cihazınıza ücretsiz indirin ve çocuklarınızı hem eğlendirin hem de eğitin. 

 

Daha Fazla Göster
Çocuklar için 384 Yapboz indir
DİĞER SÜRÜMLER